Online başarınız için eksik olan parça

  • 2002 yılından beri online pazarlama uzmanı
  • Detaylara yönelik eğitimli bir göz
  • Çevrimiçi işletmeniz için daha fazla müşteriye garanti

İnternet Pazarlaması için Profesyonel Çözümler – Koblenz’de Freelance Uzmanı

İnternet Pazarlaması için Profesyonel Çözümler – Koblenz’de Freelance Uzmanı

İnternet pazarlaması, işletmelerin başarısı için artık kaçınılmaz bir unsur haline gelmiştir. Ancak, birçok işletme sahibi bu alanda bilgi sahibi değildir ve doğru yatırımları yapmakta zorlanırlar. Bu nedenle, işletmeniz için en uygun internet pazarlama stratejilerini uygulayacak bir freelance uzmanı arıyorsanız, doğru yerdesiniz!

Ben, Koblenz’deki bir Online Pazarlama Freelancerı olarak, işletmenizin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için gerekli beceri ve bilgiye sahibim. SEO, Google Ads, Sosyal Medya ve Web Tasarımı alanlarında uzmanlığım sayesinde, internet varlığınızı artırmanıza ve online işletmenizin büyümesini sağlamanıza yardımcı olabilirim.

SEO hizmetlerim sayesinde, işletmenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlarım. Böylece, potansiyel müşterilerinizin işletmeniz hakkında bilgi edinmesi ve web sitenizi ziyaret etmesi daha olası hale gelir. Google Ads hizmetlerim sayesinde ise, işletmenizi doğru kitleye ulaştırmanıza yardımcı olurum. Hedef kitlenizi belirler ve en uygun anahtar kelimeleri seçerim.

Web tasarımı hizmetlerimde, işletmeniz için modern, profesyonel ve kullanıcı dostu bir web sitesi tasarımı yaparım. Sosyal medya hizmetlerimde ise, LinkedIn, Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal medya platformlarında işletmenizin görünürlüğünü artırırım.

İnternet pazarlamasında doğru stratejilerle işletmenizi öne çıkarın. Koblenz’deki Online Pazarlama Freelancerı olarak, size en iyi internet pazarlama çözümlerini sunmak için buradayım. Hemen benimle iletişime geçin ve işletmeniz için bir internet pazarlama planı oluşturalım.

Website verilerinin analizi ve zayıf noktaların tespiti

Website verilerinin analizi ve zayıf noktaların tespiti

Optimizasyon potansiyelini belirleyebilmek için ilk olarak, web varlığınızdaki verileri Google Analytics, Google Search Console, Google Ads, Google Optimize ve diğer araçlardaki verilerle karşılaştırarak analiz edeceğim.

Verilerin değerlendirilmesinden sonra, zayıf noktaları belirleyeceğim ve bu temelde optimizasyon için önlemler tanımlayacağım.

Bütünsel bir online pazarlama kavramının geliştirilmesi

Bütünsel bir online pazarlama kavramının geliştirilmesi

Bir sonraki adımda, veri analizine dayalı olarak bütünsel bir online pazarlama kavramı geliştiriyorum. Burada, online pazarlama araçlarının seçimi, kavramsal şekillendirilmesi ve LandingPages için içeriklerin tanımlanması konusunda çalışmalar yürüteceğim.

Bu aşamada, pazar, rakip ve hedef kitle analizi, hedefe yönelik bir yaklaşım için temel oluşturmaktadır.

Yüksek performanslı LandingPages’lerin geliştirilmesi ve sürekli olarak optimizasyonunun yapılması

Yüksek performanslı LandingPages’lerin geliştirilmesi ve sürekli olarak optimizasyonunun yapılması

Bir sonraki adımda, size güçlü bir WordPress tabanlı LandingPages oluşturacağım. Farklı sektörlerdeki yıllara dayanan deneyimimden yararlanarak, ikincil verilerden LandingPages’in yüksek bir olası müşteri oranı ile oluşturulmasını sağlayacağım. Ayrıca, doğru içeriğin de LandingPages’te görüntüleneceğinden emin olacağım.

Daha fazla yatırım yapılması gerekiyorsa ve daha fazla kullanıcının sayfaya gelmesi isteniyorsa, Google Optimize ile A/B testleri yaparak orta vadede dönüşüm oranlarınızı artırmak için size yardımcı olabilirim.

SEO stratejisi geliştirilmesi ve uygulanması

SEO stratejisi geliştirilmesi ve uygulanması

SEO olmadan web sitesi projeleri genellikle orta ve uzun vadede yavaş ve etkisiz olurlar. Bu nedenle, uzun vadeli işlevsel online pazarlama kavramları için sürdürülebilir bir SEO stratejisi mutlaka gereklidir.

Bu bağlamda, hedef kitleye yönelik bir SEO stratejisi geliştireceğim ve aynı zamanda içerik pazarlaması üzerinde de güçlü bir etkiye sahip olacak.

Önlemlerin türetilmesiyle SEA stratejisinin geliştirilmesi

Önlemlerin türetilmesiyle SEA stratejisinin geliştirilmesi

Google Ads ile yapılan SEA reklamları, LandingPages’leri etkili bir şekilde tanıtmak için çok iyi fırsatlar sunar. Google, metin, video ve gösterim reklamları gibi farklı reklam türlerinde geniş bir yelpaze sunar. Retargeting yoluyla gösterim reklamları özellikle etkili bir şekilde hedeflenir.

İnovatif ve son derece modern olan 3D Swirl Ads ise 3D içeriklerin gösterim reklamlarında görselleştirilmesini sağlar.

Amazon-SEA, LinkedIn-SEO ve daha fazlası

Amazon-SEA, LinkedIn-SEO ve daha fazlası

Online mağazalar veya B2B şirketleri gibi bazı durumlarda, Amazon-SEA veya LinkedIn-SEO gibi diğer çevrimiçi pazarlama faaliyetleri de sık sık önem taşır.

Amazon’da ödeme reklamları için tıklama oranları genellikle çok yüksek değildir. Ayrıca, Google Ads gibi arama terimleri ve reklamlar da benzer etkililikte düzenlenebilir.

İletişim

Eğer dürüst bir online pazarlama danışmanlığına ilgi duyuyorsanız, lütfen form veya e-posta yoluyla benimle iletişime geçin.

Ben ek iş olarak serbest çalışan biriyim ve bu nedenle diğer freelancer’lar veya ajanslar kadar yüksek ücretler talep etmiyorum. Yalnız çalışıyorum. Böylece stajyerler veya benzeri kişilerin projeleriniz üzerinde çalışmadığından emin olabilirsiniz. Bu sizin için açık bir avantajdır.