Hakkımda

Adım İsmail ve WordPress, SEO ve Google Ads reklamcılığına odaklanan çevrimiçi pazarlamada tutkulu bir serbest meslek sahibiyim.

Çevrimiçi pazarlama uzmanı olarak, profesyonel kariyerimde ve serbest çalışan olarak çok sayıda projede çalıştım. IT servis sağlayıcısından restorana, bina temizliğine, alyans, kuaför, araba temizliğinden ev temizliğine kadar hemen hemen her branş için çalıştım. Yalnızca iyi sıralamaya sahip web siteleri, çevrimiçi pazarlama önlemlerinizle gerçekten ulaşmak istediğiniz hedeflere gerçekten ulaşır. Bu nedenle, siparişinizi kabul etmeden önce, çevrimiçi pazarlama önlemlerinin sizin için gerçekten anlamlı olup olmadığını görmek için başlangıçta sizin için durumun gerçekçi bir değerlendirmesini yapacağım.

Görsel olarak çekici bir web sitesi artık arama motorlarında bulunmak için yeterli değil. Arama motoru reklamlarınız, tam olarak kullanıcıların ilgili hizmetleri aradığı yere yerleştirilmelidir. Şeffaflık, eylemlerimde önemli bir rol oynar. Bu nedenle size belirli aralıklarla rapor göndereceğim.

Benimle iletişime geçin ve size herhangi bir yükümlülük altına girmeden tavsiyede bulunmama izin verin. Projenizin ilk değerlendirmesini yapmaktan memnuniyet duyarım.

Servislerim.

Bir İnternet pazarlama serbest çalışanı olarak size aşağıdaki hizmetleri sunuyorum:

Bazi Referanslarım

Burada geçmiş projelerin izlenimlerini bulacaksınız.

İsmailin sayesinde çok büyüdük. Sağol varol İsmail Abi.

Layla Kahraman, KA Reinigung
İsmail benim için iş değişimi 3d-jobboerse.de’yi hayata geçirdi. Bunun için ona teşekkür ederim.
Johannes Ilter, 3d-jobboerse.de
İsmail web sitesini benim için tasarladı ve SEA kampanyalarını düzenledi. Her şey tam bir başarıydı.
Choki Talbi, Ibo Entrümpelungen